Foto1 Foto2 Foto3 Foto4 Foto5
Úvodní strana

Městský plavecký stadion Lužánky

18.12.2018, úterý
otevřeno do 22:00 poslední vstup 21:00

rady pro návštěvníky

BEZBARIÉROVÝ PROSTOR

Přístup do plaveckého stadionu, včetně zázemí šaten, je bezbariérový. Nechybí také speciální převlékací kóje, či vyhrazené sociální zařízení.

PRONÁJEM DRAH

Nabízíme k pronájmu plavecké dráhy ve volných, nevytížených časech. Může se jednat o dlouhodobý nebo také pouze o jednorázový pronájem délek (50m) i šířky bazénu (21m). Konkrétní rozpis drah naleznete v záložce „Rozpis drah“. Pro bližší informace kontaktujte, prosím, zástupce vedoucího Štěpána Cajzla,  e-mail: cajzl@starezsport.cz.

DĚTI, RODINY, RELAXAČNÍ BAZÉN

Kočárky lze bezpečně zanechat ve vymezené zóně za pokladnami. Rodiče s dětmi naleznou v prostoru šaten vyhrazenou místnost pro převlékání. V tomto prostoru je také k dispozici přebalovací pult.

Pro rodiče s dětmi je především určen relaxační bazén, jehož technologie úpravy odpovídá nejpřísnějším hygienickým normám. Voda je vyměňována každou hodinu a její teplota je cca 34°C. Hloubka bazénu je 0,8 m. Přístup do tohoto bazénu je vhodný pro děti od jednoho roku. Dětské plenky do vody lze na požádání zakoupit na pokladně.

K relaxačnímu bazénu náleží také zázemí „Dětského vodního světa“, kde je k dispozici prostor s vlastními umývárnami, sociálním zařízením, sprchami a umyvadly, vedle kterých je dostatečný prostor pro odkládání nezbytností či přebalení dětí. K dispozici jsou také dětské postýlky nebo mikrovlnka pro ohřátí dětských svačinek. Nezbytnou součástí je také malá hernička, ke které náleží diskrétní koutek pro kojení.

Fotografie naleznete zde.

AQUABAR

Aquabar je Vám k dispozici celý týden včetně sobot, nedělí a svátků od 7 do 22 hodin každý den.

STOJANY PRO KOLA

Z bezpečnostních důvodů jsme umístili stojan pro kola přímo v prostoru pokladen. Tento stojan slouží pouze pro návštěvníky Městského plaveckého stadionu Lužánky.

NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD

Návštěvní řád v pdf