Foto1 Foto2 Foto3 Foto4 Foto5
Úvodní strana

Městský plavecký stadion Lužánky

LEKCE PLAVÁNÍ

Lekce plavání pro dospělé

Chcete si vylepšit plavecký styl? Vyzkoušejte lekci plavání s trenérem zdarma v rámci časově neomezeného vstupu. Lekce pro dospělé probíhají v úterý a ve čtvrtek v čase od 6:00 do 10:00 a od 19:00 do 22:00 v plavecké dráze č. 3. Budeme se těšit na Vaši návštěvu. 

Lekce plavání pro děti - Program AQUALUŽÁNCI

O letních prázdninách se kurzy budou konat pouze ve středu od 9:00 - 13.00 hod.

Navštivte náš relaxační bazén, ve kterém garantujeme teplotu vody 34°C a teplotu vzduchu 26°C. Kvalita vody je sledována dle přísných hygienických norem.
Vhodné pro děti od 1 roku do 6 let.

Lekce probíhají:

pondělí - 10.00 - 13.00

středa - 9.00 - 13.00


Nabízíme odborné vedení plaveckých cvičení dětí s rodiči. Naše zkušené instruktorky Vás rády provedou, poradí a ukáží Vám základní manipulaci s vaším miminkem ve vodě. K dispozici jsou v bazénku cvičební pomůcky, se kterými dítě získá správné plavecké návyky.
Vedle bazénku mohou rodiče využít vyhřívané relaxační místnosti sloužící k odpočinku a hrátkám s dětmi. Maminky zde mohou miminko přebalit či ohřát jídlo v mikrovlnce. Po telefonické domluvě Vám rádi ukážeme všechny prostory.
Už žádné zbytečné výdaje za drahý plavecký kurz, do kterého kvůli nemoci dítěte nemůžete chodit pravidelně!
Odborné lektorské vedení cvičení dětí s rodiči je zdarma v rámci vstupného do bazénu:
Dospělá osoba...............80,-Kč
Dítě do 5 let včetně.......zdarma
Dítě 6-14 let včetně.......65,- Kč

Pravidla pro rodiče a děti

  • Do bazénu nemají přístup rodiče nebo děti, kteří mají infekční nebo kožní chorobu nebo otevřené vnější poranění, krční nebo nosní problémy.
  • Maminky a tatínci s dlouhými vlasy musí mít vlasy pevně svázané.
  • Všichni návštěvníci se musí sprchovat bez plavek a za použití mýdla před tím, než vstoupí do bazénu.
  • V bazénu musí mít děti plavky, které mají přiléhavé gumičky kolem stehen a v pase. Děti do 2 let včetně, musí mít pod plavkami ještě jednorázovou plenku do vody.
  • Rodič nenechává své dítě v hracím koutku, ani jinde v prostorách, bez dozoru.
  • Děti nesmí být v hracím koutku bez plenky. Do hracího koutku se v žádném případě nenosí nočníky!
  • Po odchodu z hracího koutku rodič uklidí hračky po svém dítěti. Stane-li se, že dítě či rodič znečistí prostory, rodič vše řádně vyčistí nebo požádá instruktorku nebo plavčíka u bazénu o pomoc.
  • Žádáme rodiče, aby neodnášeli hračky, které jsou určeny pro všechny děti, mimo prostory hracího koutku.

Příměstské tábory - 2017

Nemáte pro Vaše děti plán na prázdniny? Máme pro Vás tip!
Letos budou tábory probíhat v areálu Koupaliště Riviéra. Kromě plavání bude pro děti připraven pestrý program, výlety do Jungle Parku, na dopravní hřiště nebo VIDA centra. Připravena je celotáborová sportovní hra a v případě nepříznivého počasí máme k dispozici místnosti s náhradním programem v podobě soutěží a rukodělné činnosti. Budou připraveny teplé obědy, svačiny a pitný režim po celý den. Tábor je určen pro všechny plavce i neplavce od 6 do 12 let.

Aktuální termíny:

A1: 17. 7. - 21. 7. 2017

B1:  7. 8. - 11. 8. 2017

B2: 21. 8. - 25. 8. 2017

Cena: 2 100 Kč (včetně teplého oběda, svačiny, pitného režimu)

K přihlášení účastníka je třeba: vyplnění přihlašovacího formuláře, vyplnění prohlášení pro účastníka příměstského tábora, vyplnění zdravotního dotazníku a seznámení se s provozním řádem příměstského tábora.

Vyplněný přihlašovací formulář můžete také donést osobně na pokladnu plaveckého stadionu nebo zaslat poštou na adresu: Koupaliště Riviéra, Bauerova 322/7, 603 00 Brno. Až vyplníte přihlašovací formulář, bude Vám na uvedený email z přihlašovacího formuláře zaslána faktura s potřebnými informacemi k platbě. Vyplněné prohlášení účastníka příměstského tábora lze odevzdat v den nástupu.

Potřebné formuláře:

PROVOZNÍ ŘÁD PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA

 

Návštěvní řád Městského plaveckého stadionu Lužánky