Foto1 Foto2 Foto3 Foto4 Foto5
Úvodní strana

Městský plavecký stadion Lužánky

BAZÉNY

Krytý bazén pro plavce 50 m 27°C

Padesátimetrový bazén s osmi drahami pro plavce je hloubkou 1,8 - 5 m a teplotou vody 27°C určen pro veřejnost i vrcholové sportovce. Skokanská věž a prkna ke sportovnímu prostředí neodmyslitelně patří. Výšky skokanských plošin jsou 10; 7,5; 5 a 3 m nad hladinou vody.

Ideálních tréninkových podmínek u nás využívají především v odpoledních a večerních hodinách sportovní organizace a školy plavců, potápěčů, skokanů, vodního póla, akvabel nebo vodního rugby.

V případě pěkného letního počasí je pro vás připravena venkovní terasa, se 6 sprchami a relaxačními lehátky, která je přístupná přímo z bazénové haly.

Šatny a zázemí

Od roku 2012 vám slouží zrekonstruované šatny a sprchy. Šatny jsou nově koncipovány jako společný prostor pro ženy i muže se speciálními kójemi pro převlékání. Mohl tak vzniknout větší prostor pro sušárny, které spolu se sprchami zůstávají pro muže i ženy oddělené. Díky stavebním úpravám bylo také možné navýšit počet skříněk, který momentálně čítá 250 kusů.

Občerstvení k dispozici

Zveme vás do našeho Aquabaru. Občerstvení je přístupné ze suché i mokré zóny. Čeká Vás příjemné posezení, dobrá káva, deserty, poháry, teplé pokrmy. Pobyt vám zpříjemní i připojení k Wi-Fi. 

Plavecký bazén Plavecký bazén Plavecký bazén Šatny Občerstvení
1. Plavecký bazén 2. Plavecký bazén 3. Plavecký bazén 4. Šatny 5. Občerstvení

Návštěvní řád